Meist, Juuksur ja Ilusalong Tallinnas Balti Hair Studio- Toompuiestee 35

Tere tulemast meie Ilusalongi!


Ajalugu

Meie särav kollektiiv on teineteisega koos töötanud juba pikki aastaid ning 2019. aastal saabus see märgiline hetk kui tundsime, et nüüd oleme valmis looma salongi, mis on meie enda nägu ja tegu. Leidsime endale hubased ruumid, lõime seinad läikima ja võtsime vastu oma esimesed kliendid. Naudime töötamist enda loodud keskkonnas ja rütmis, mis sobib meile kõige paremini. Ja ei meie ega meie kliendid ei ole hetkekski kahelnud antud otsuses.

Atmosfäär

Balti Hair Studio on hubane ilusalong, kus on võimalik ooteruumis mugavalt istet võtta ning seejärel häirimatult nautida iluprotseduure. Teeme kõik endast oleneva, et tunneksid ennast meie juures alati oodatuna.


Teenused

Hoolitseme oma klientide juuste eest, lööme nende küüned särama, anname kulmukaarele soovitud tooni ja joone ning turgutame nägu protseduuriga, mis on just talle sobilik. Ühtlasi omame erinevatest kosmeetikavahenditest pikka värvipaletti, et pidulikumaks sündmuseks anda just see soovitud jume ja välimus. Sinu ilu ja rahulolu on meile oluline!

Naiskond

Igaüks meist omab pikaajalist töökogemust oma valdkonnas ning mitmed meist on tihti kutsutud oma ala ekspertidena koolitusi või intervjuusid andma. Kõik me teeme oma tööd hinge ja pühendumisega. Suurimat rahulolu pakub kui klient jääb meie tööga rahule ning julgeb meid soovitada ka teistele.